Zespół Szkół im. Juliana Tuwima

w Bielsku-Białej

Mamy kolejne relacje z praktyk:

  1. Nasze miesięczne praktyki w Wielkiej Brytanii odbyliśmy w hotelu Urban Hotel w mieście Grantham. Obiekt ten jest bardzo dobrze wyposażony, jego wnętrze jest nowoczesne oraz eleganckie. Obiekt ten jest nastawiony na klientów biznesowych z uwagi na sale konferencyjne, rodziny również spędzą w nim miło czas.
  2. W ramach projektu „Leonardo Da Vinci” pojechaliśmy na praktyki do Grantham, miasta położonego w południowo-wschodniej części Anglii. Przez 4 tygodnie pracowaliśmy w „Urban Hotel” na trzech różnych działach: leisure, restauracja i housekeeping. Byliśmy podzieleni na zespoły dwuosobowe. Do Anglii wyjechałyśmy 28 października, a do Polski wróciłyśmy 3 grudnia.

Na stronie internetowej naszego hiszpańskiego partnera, pojawiły się relacje w języku angielskim odnoszące się do lipcowej praktyki uczniów klas 3et i 3 bt w Barcelonie. Zapraszamy do obejrzenia filmu: wywiad po angielsku z polskimi napisami.

 

Na stronie naszego partnera hiszpańskiego zamieszczono relację z lipcowego pobytu 8. naszych stażystek na praktyce w ramach projektu Leonardo da Vinci w Barcelonie. Z informacjami tymi możecie zapoznać się tutaj: