Zespół Szkół im. Juliana Tuwima

w Bielsku-Białej

 

Dzień Dziecka w HecznarowicachDzień 31.05.2017 na długo zapamięta młodzież naszej szkoły i dzieci Szkoły Podstawowej w Hecznarowicach. Tego dnia uczniowie klasy 1 at, 1 et oraz 2 et pod opieką pana Łukasza Szczotki oraz pani Małgorzaty Pilch zorganizowali dla młodszych kolegów niezapomniany Dzień Dziecka. Z różnorodnych zajęć, takich jak: gry i zabawy animacyjne, zumba, zabawy z chustą animacyjną, projektowanie gier planszowych, team-building, warsztaty teatralne skorzystało prawie 200 uczniów, odbyła się również loteria fantowa. Cała impreza przebiegała pod hasłem: „W pustyni i w puszczy” i tematycznie związana była z Afryką – w końcu szkoła w Hecznarowicach ma za patrona Henryka Sienkiewicza!
Niesamowita energia naszych uczniów, profesjonalne przygotowanie zajęć zaowocowały tym, co najcenniejsze – wielką radością dzieci z Hecznarowic. Ich uśmiechy i zaangażowanie były najlepszą nagrodą za pracę, jaką włożyli organizatorzy w przygotowanie imprezy. Dziękujemy również Dyrekcji i Radzie Pedagogicznej SP w Hecznarowicach za zaproszenie, miłe przyjęcie i poczęstunek. Mamy nadzieję, że to początek obiecującej współpracy!