Zespół Szkół im. Juliana Tuwima

w Bielsku-Białej

 

phoca thumb l 040875498 kwietnia w piątek odbył się, cyklicznie organizowany w naszej szkole Dzień Hotelarza i Turysty. Hasłem przewodnim tegorocznego święta było wiosenne „Zielono mi”. Uczniowie wzięli udział w licznych konkursach.

  • Klasy pierwsze zaprezentowały się w pokazie mody branżowej z przymrużeniem oka.
  • Klasy drugie rywalizowały w pokazach stołów okolicznościowych i biegu kelnerskim, trzecie zaś w konkursie hotelarskim i „quizie wiedzy ekonomicznej”.Młodzi barmani walczyli o miano najlepszego, który będzie reprezentował szkołę w prestiżowych zawodach. Tytuł ten zdobyła Kamila Sikora.

Imprezę wzbogaciły występy wokalne i taneczne. Natomiast Przemysław Babiec wraz z zespołem uświetnił zakończenie uroczystości. Zaprezentowano wyniki konkursu na najlepszy spot reklamowy o naszej szkole, który wygrała klasa III ct. Ogłoszono również wyniki plebiscytu 3 x naj. Najmilszą uczennicą została Katarzyna Pezda z klasy III ct, najsympatyczniejszym uczniem Kamil Gołąbek z III et, a najsympatyczniejszą klasą - klasa III at.

Jak co roku gościli u nas przedstawiciele Hoteli : Spa Hotel Jawor, Papuga Park Hotel Vienna , Ibis Styles, Pałac Kotulińskich, Dębowiec, President, Hotelu & Restauracji Wróblówka oraz biur podróży: Polan Travel i Wadi na Wschód. Nie zabrakło również przedstawicieli organizacji branżowych PTTK i Stowarzyszenia Polskich Barmanów.

Zapraszamy za rok. Kliknij poniżej aby zobaczyć galerię z imprezy

 

Dzień Hotelarza...
Dzień Hotelarza...
Dzień Hotelarza...
Dzień Hotelarza...
Dzień Hotelarza...
Dzień Hotelarza...
Dzień Hotelarza...
Dzień Hotelarza...
Dzień Hotelarza...
Dzień Hotelarza...
Dzień Hotelarza...
Dzień Hotelarza...
Dzień Hotelarza...
Dzień Hotelarza...
Dzień Hotelarza...
Dzień Hotelarza...
Dzień Hotelarza...
Dzień Hotelarza...
Dzień Hotelarza...
Dzień Hotelarza...
Dzień Hotelarza...
Dzień Hotelarza...
Dzień Hotelarza...
Dzień Hotelarza...
Dzień Hotelarza...
Dzień Hotelarza...
Dzień Hotelarza...
Dzień Hotelarza...
Dzień Hotelarza...
Dzień Hotelarza...
Dzień Hotelarza...
Dzień Hotelarza...
Dzień Hotelarza...
Dzień Hotelarza...
Dzień Hotelarza...
Dzień Hotelarza...
Dzień Hotelarza...
Dzień Hotelarza...
Dzień Otwarty 2...
Dzień Otwarty 2...
Dzień Otwarty 2...
Dzień Otwarty 2...
Dzień Otwarty 2...
Dzień Otwarty 2...
Dzień Otwarty 2...
Dzień Otwarty 2...
Dzień Otwarty 2...
Dzień Otwarty 2...
Dzień Otwarty 2...
Dzień Otwarty 2...
Dzień Otwarty 2...
Dzień Otwarty 2...
Dzień Otwarty 2...
Dzień Otwarty 2...
Dzień Otwarty 2...
Dzień Otwarty 2...
Dzień Otwarty 2...
Dzień Otwarty 2...
Dzień Otwarty 2...
Dzień Otwarty 2...
Dzień Otwarty 2...
Dzień Otwarty 2...
Dzień Otwarty 2...
Dzień Otwarty 2...
Dzień Otwarty 2...
Dzień Otwarty 2...
Dzień Otwarty 2...
Dzień Otwarty 2...
Dzień Otwarty 2...
Dzień Otwarty 2...
Dzień Otwarty 2...
Dzień Otwarty 2...
Dzień Otwarty 2...