Zespół Szkół im. Juliana Tuwima

w Bielsku-Białej

 

Serw048W tym roku  w dniach 17 – 18 listopada odbyła się V jubileuszowa  edycja  turnieju mixtów siatkarskich Beskidzki Serw w międzynarodowej obsadzie.   Organizacją imprezy jak co roku zajęła   się Beskidzka Inicjatywa Lokalna, a właściwie  Pani Ewa Sakowska i Pani Ewa Aksamit Wiewióra, stroną techniczną Pan Wiesław Wójcik, oprawą artystyczną Pani Anna Karkoszka.   Po raz drugi uczniowie naszej szkoły mogli rywalizować grając w piłkę siatkową z rówieśnikami ze szkół ponadgimnazjalnych z Bielska – Białej, Żywca i Andrychowa oraz gimnazjalistami z Czech.   Nasze cheerleaderki   wystąpiły podczas uroczystego otwarcia i  zamknięcia tego sportowego wydarzenia, a także bardzo mocno zagrzewały nasz zespół do walki w trakcie meczy. Ostatecznie drużyna  siatkarska naszej szkoły zajęła VII miejsce.

 

Zawodnicy biorący udział w rozgrywkach mixtów siatkarskich podczas zawodów Beskidzki Serw 17 – 18.11.2015 r.

 

• Kilińska Natalia II a
• Gąsior Karolina III c
• Dzida Katarzyna I b
• Widło Sabina I c
• Tota Patrycja II a
• Wlazło Sandra II a
• Kolarzyk Konrad IV c
• Niemczyk Piotr I b
• Faruga Mateusz II c
• Cisak Damian III a
• Nikiel Grzegorz III a
• Wajdzika Adam II c

 • Zespól cheerleaderek:
 • Gąsior Karolina III c
 • Maroszek Natalia III c
 • Pawelak Adrianna III c
 • Pelczarska Katarzyna III c
 • Gołuch Dominika III c
 • Kilińska Natalia II a
 • Niczyporuk Emilia II a
 • Sadlik Zuzanna II c
 • Kowalczuk Aleksandra II e
 • Noszka Marta II e
 • Wypychowska Karolina I b
 • Bodzek Joanna I b
 • Stanaszek Paulina I b
 • Konieczna Weronika I b
 • Haczek Klaudia I e
 • Damek Nicola I e