Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 11 w ZS im. Juliana Tuwima w Bielsku-Białej jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2018".

Ranking - Perspektywy

Nasza szkoła od czterech lat figuruje w prestiżowyn rankingu najlepszych techników w Polsce. Przeanalizowaliśmy dane i pragniemy się podzielić z Wami statystykami.

Poniżej prezentujemy wykres zmian miejsca w rankingu od 2015 do 2018 roku. Awansowaliśmy aż o 139 miejsc. Obecnie jesteśmy 60 technikum w Polsce.

Ranking POLSKA

Teraz kolej na rankingi województwa śląskiego. Tutaj również pniemy się w górę. z 22 miejsca awansowaliśmy na 9 w naszym województwie. Warto dodać, że w tym roku po raz pierwszy jesteśmy najwyżej sklasyfikowanym technikum w Bielsku-Białej.

ranking slaskie